Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Abant - Yedigöller - Maşukiye Turu ( Şile & Ağva )

 • Abant - Yedigöller - Maşukiye Turu ( Şile & Ağva )
 • Abant - Yedigöller - Maşukiye Turu ( Şile & Ağva )
 • Abant - Yedigöller - Maşukiye Turu ( Şile & Ağva )
 • Abant - Yedigöller - Maşukiye Turu ( Şile & Ağva )
 • Abant - Yedigöller - Maşukiye Turu ( Şile & Ağva )
 • Abant - Yedigöller - Maşukiye Turu ( Şile & Ağva )
 • Abant - Yedigöller - Maşukiye Turu ( Şile & Ağva )

ŞİLE-AĞVA-ABANT-YEDİGÖLLER-GÖLCÜK

MAŞUKİYE-ORMANYA TURU

2 GECE 2 GÜN

BAHAR SEZONUNUN EN ÇOK TERCİH EDİLEN TURU!

Haftasonunuza renk katacak tatil!
Dopdolu, eşsiz rotalarla!
 
ORMANYA HOBBİT KÖYÜ
SAPANCA GÖLÜ, ABANT GÖLÜ,ORMANYA,MAŞUKİYE
 
Maşukiye'de ATV Safari İmkanı
Dev Salıncak, Zipline
Saltanat Tekneleri ile Göl Gezisi İmkanı
 
 
5* The Sign Thermal Spa Convention Otel
KONAKLAMA FARKIYLA! 
 

Kapalı Havuz, Termal, Hamam, Sauna, ayrıcalıklarıyla!
 

MUHTEŞEM DOĞA’NIN GÜZELLİKLERİNE TANIKLIK EDECEĞİNİZ,
KEYİFLİ ve EĞLENCELİ BİR TATİL SİZLERİ BEKLİYOR…

Kalkış Yerleri:
 • Mavişehir Mavi Bahçe Önü (19:30)
 • Karşıyaka Anıt (19:50)
 • Bayraklı Üstgeçit (19:55)
 • Fahrettin Altay Pamukkale Yazıhane Önü (20:20)
 • Hatay Üçyol Kamilkoç Önü (20:40)
 • Bornova Ege Üniversitesi Hastane Önü (Kültür Büfe Önü) (21:00)
 • Manisa Eski Garaj Önü (21:45)
Tur Hareket Tarihleri:
  1. Gün: İZMİR - ABANT - GÖLCÜK - YEDİGÖLLER

  Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cuma günü akşamı belirtilen saatlerinde sizleri karşıladıktan sonra, yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah erken saatlerde kahvaltı(ekstra) molamızı bir tesiste vereceğiz.İlk durağımız sakin suları ve çevresini saran yemyeşil ormanları ile ünlü,genellikler ''Bolu'nun göz bebeği'' olarak adlandırılan ABANT GÖLÜ,her mevsim farklı bir güzellik sunar. Aracımızla göl çevresinde yapacağımız panoramik tur sonrası serbest zaman veriyoruz.Bu zamanda göl çevresinde doğayla iç içe yürüyüş yapabilir,faytona ya da ata binebilirsiniz. Bol fotoğraf çekip kadrajımıza doğayı sığdırdıktan sonra ayrılıyoruz.Bolu’nun başka bir güzelliği olan GÖLCÜK GÖLÜ’ne hareket ediyoruz.Yine Türkiye'nin göz kamaştıran doğal güzelliklerine sahip olmasıyla ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunuyor.Bu huzurlu bölgeyi gördükten sonra BOLU`ya gidiyoruz. Burada bizi bekleyen minibüslerle, güzel manzaralar eşliğinde YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI`na giriş yapıyoruz. YEDİGÖLLER`de,SAZLIGÖLİNCEGÖLKÜÇÜKGÖLDERİNGÖLBÜYÜKGÖLKURUGÖL ve SERİNGÖL`ü görüyor ve gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, doğanın tadını çıkarıyoruz.Sonbaharda kızılın,ilkbaharda ise yeşilin binbir tonuna bürünerek sunduğu muhteşem manzarasında doğa ile baş başa yorucu olmayan yürüyüşler yapıyoruz.Rehberimizin belirlediği saatte buluşarak, bölgenin popüler otellerinden olan   5* The Sign Thermal Spa Convention Otel geçiyoruz.


  Akşam yemeği sonrasında isteyen konuklarımız otelin ısıtmalı havuzundan, aktivitelerinden faydalanabilirler.   
  2. Gün: ŞİLE - AĞVA - MAŞUKİYE - ORMANYA - HOBBIT EVLERİ

  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası günümüze başlıyoruz. Yunanca metinlerde Hilea olarak geçen Ocaklı Adası'nın üzerinde Gözetleme Kulesi olarak Cenevizliler tarafından 2000 yıl önce inşa edilmiş ŞİLE KALESİ'ne gidiyoruz.Osmanlı İmparatorluğu zamanında,denize hakim bir tepede bulunan kale İstanbul'un savunması için inşa edilmiş ve günümüze kadar ayakta kalmayı başarmış nadir tarihi yapılar arasında yer alır.Aynı zamanda Karadeniz'in muhteşem manzarasıyla meşhurdur.Kayalıklar üzerinde 1859 yılında inşa edilen ve aktif olarak kullanılan bir deniz feneri olan ŞİLE FENERİ beyaz taş yapısı ve kırmızı çizgileriyle tanınır.Şile'nin güzelliklerine kuşbakışıyla izleyebilirsiniz.Ziyaretimiz sonrasında İki Dere Arasına Kurulmuş Köy anlamına gelen, Hititler, Frigler, Romalılar ve Osmanlılar gibi birçok uygarlığın geçiş yeri olmuş, Göksu ve Yeşilçay derelerinin ortasında bir sahil kasabası AĞVA’ya varıyoruz. Vereceğimiz molada, AĞVA FENERİ’nde fotoğraf çektirebilir, Yeşilçay Deresi kıyısına paralel Rıhtım Caddesi boyunca uzanan sakin, keyifli ve bir hayli romantik, AŞIKLAR YOLU’nda yürüyüş yapabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz,molamız sonrasında,doğanın içinde romantik bir mola sunan yeşil ağaçların gölgesinde sakin bir seyahat deneyimi yaşatan GÖKSU NEHRİ üzerinde düzenlenen (Ekstra) TEKNE TURU’na katılabilir. Serbest zamanımızın ardından rotamızı eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na doğru hareket ediyoruz. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır.  Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor.Masalsı bir atmosfer sunan HOBBIT EVLERİ ziyaret noktamız oluyor.Kadrajımıza eklediğimiz bu atmosfer sonrası KARTEPE’nin eteğinde akan derelerin,orman ve zengin bitki örtüsünün içinde adeta gizlenmiş MAŞUKİYE’ye geliyoruz,Maşukiye`nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor.Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler "buraya gelen aşık olur" denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu doğa harikası yerde vereceğimiz serbest zamanda isteyenler ATV turuyla doğanın tadını çıkarırken, dileyenler misafirlerimiz de ZIPLINE ile adrenalin keyfini yaşayabilirler. Tüm gezilerimizi tamamladıktan sonra İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Belirli saatlerde molalar vererek, akşam saatlerinde (00:00-01:00) İZMİR’e geliyoruz.
  Bir başka
  GEZENTİ TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

  NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

Ek Bilgiler

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezenti Turizm, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezenti Turizm’ın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezenti Turizm web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

İptal Şartları

Yorumlar

Abant - Yedigöller - Maşukiye Turu ( Şile & Ağva ) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

 • Konaklama
  Yarım Pansiyon
 • Gezilecek Yerler
  Abant, Yedigöller, Maşukiye, Ormanya, Gölcük
 • Kalkış
  > 20:30 Mavibahçe Mavi Bahçe Önü > 20:40 Bostanlı İskele Tramvay durağı arkası > 20:45 Karşıyaka Anıt Önü > 20:00 Üçkuyular Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü > 20:20 Hatay Üçyol Otobüs Ofisleri Önü > 21:00 Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi önü
 • Telefon
  0232 445 88 88

Ziyaret Edilecek Yerler

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • 1 Gece Y.P Otel Konaklama
  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
  • Çevre Gezileri
  • Seyahat Sigortası
  • 1 Sabah kahvaltısı - 1 Akşam Yemeği (otelde )
  • Rehberlik Hizmetleri

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Tüm Öğlen Yemekleri
  • Yol güzergahında alınan yemekler
  • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
  • Müze Ören Yeri Girişleri
  • Yedigöller Çıkış Dolmuş Ücretleri
  • Maşukiye Zipline - Safari ve Salıncak Ücretleri
  • Milli Park Girişleri

  Yardımcı Olalım

  Benzer Turlar

  © 2023 Gezentim.com kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.

  Whatsapp