Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Munzur' lu Doğu Anadolu Turu

14.749,00 ₺
 • Munzur' lu Doğu Anadolu Turu
 • Munzur' lu Doğu Anadolu Turu
 • Munzur' lu Doğu Anadolu Turu
 • Munzur' lu Doğu Anadolu Turu
 • Munzur' lu Doğu Anadolu Turu
 • Munzur' lu Doğu Anadolu Turu
 • Munzur' lu Doğu Anadolu Turu

MUNZUR' LU - VAN' LI
BÜYÜLÜ DOĞU ANADOLU TURU / 7 GECE 8 GÜN

6 Gece Konaklamalı

KAPADOKYA – KAYSERİ – MUNZUR – OVACIK -  ELAZIĞ –
TATVAN – AHLAT – AKDAMAR ADASI – VAN – MURADİYE ŞELALESİ – İSHAK PAŞA SARAYI
KARS – ANİ HARABELERİ – SARIKAMIŞ – ERZURUM – ERZİNCAN – SİVAS

Doğu Anadolu'yu Doya Doya Gezeceğimiz Bir Programı Sizler İçin Hazırladık

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  30.08.2024 - 06.09.2024Müsait14.749,00 ₺18.749,00 ₺14.749,00 ₺0 - 4 Yaş Ücretsiz
  5 - 1 Yaş 11.249,00 ₺
  0 - 4 Yaş Ücretsiz
  5 - 11 Yaş 11.249,00 ₺
  Taksitler »
  20.09.2024 - 27.09.2024Müsait14.749,00 ₺18.749,00 ₺14.749,00 ₺0 - 4 Yaş Ücretsiz
  5 - 1 Yaş 11.249,00 ₺
  0 - 4 Yaş Ücretsiz
  5 - 11 Yaş 11.249,00 ₺
  Taksitler »
Kalkış Yerleri:
 • Mavişehir Mavi Bahçe Önü (18:00)
 • Bostanlı İskele (18:10)
 • Karşıyaka Anıt (18:15)
 • Bayraklı Üstgeçit (18:20)
 • Fahrettin Altay Pamukkale Yazıhane Önü (18:40)
 • Hatay Üçyol Kamilkoç Önü (19:00)
 • Bornova Ege Üniversitesi Hastane Önü (Kültür Büfe Önü) (19:15)
Tur Hareket Tarihleri:
30 Ağustos • 20 Eylül
  1. Gün: İZMİR HAREKET – AFYON - SİVAS ( 1035 )

  Akşam belirnen noktalardan değerli Gezenti turizm misafirlerimizi aldıktan sonra rehberimiz eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Yol boyunca vereceğimiz gerekli molalarımız ve rahat bir yolculukla sabah saatlerinde Sivas’da oluyoruz.

  2. Gün: SİVAS - SİVAS GEZİSİ - REFAHİYE - ERZİNCAN ( 280 KM )

  Sabah saatlerinde uygun bir tesiste alacağımız (extra) sabah kahvaltısından sonra yolculuğumuza devam ediyoruz ilk durağımız olan Sivas' a ulaşıyoruz. Sivas’a ulaştıktan sonra 1892 yılında Sivas Lisesi olarak yaptırılan ve 1981 yılına kadar Sivas Lisesi olarak kullanılan Cumhuriyet’ in ilanı sürecinde halkın birlik, beraberlik ve bütünlüğünün temellerinin atıldığı en önemli yerlerden biri olan Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi, Şifaiye Medrese’ si, Çifte Minareli Medrese, Hükümet Konağı, Paşa Camii ve Kale gezilerimizin ardından Aslanlı çeşmeden su içebileceğiniz, üst katında Nargile keyfi yaparak şehri izleyebileceğimiz veya dileyen konuklarımızın alış veriş yapmaları için Taşhan’da vereceğimiz serbest zamanın ardından öğle yemeğimizide Sivas' ta alıp yolculuğumuza Erzincan' a doğru devam ediyoruz. Yaklaşık 2.5 saat sürecek bir yolculuk sonrası Erzincan' a ulaşıyoruz yorucu geçen gün sonrası dinlenmek için otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.ERZİNCAN OTEL

  3. Gün: TUNCELİ - MUNZUR – OVACIK – ERZURUM ( 400 KM )

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp,  Tunceli’ ye manzaralar eşliğinde yoolculuğumuza başlıyoruz. Merkezde vereceğimiz kısa serbest zaman sonrası Ovacık’ a ulaşıp yörede yetiştirilen organik ürünlerin satıldığı bir dükkanda alışveriş yaptıktan sonra Munzur Vadisi’ sinden geçip Munzur Suyunun çıktığı yöre halkı tarafından kutsal kabul edilen ,sarp kayalardan akan 40 su kaynağından oluşan Munzur Gözeleri’ ne ulaşıp doğanın bu mucizesini yerinde görme ayrıcalığını yaşıyoruz, Öğle yemeği molamız sonrası son olarak Munzur Baba Türbesini ‘ni ziyaret edip buradan ayrılıyor ve Erzurum' a doğru yola çıkıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. THE ERZURUM OTEL

  4. Gün: SARIKAMIŞ - SARIKAMIŞ ŞEHİTLİK - KATERİNA KÖŞKÜ - ANİ HARABELERİ - KARS ( 240 KM )

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp, Sarıkamış’a doğru yola çıkıyoruz. Sarıkamış’ta Katerina Köşkü'nü, ziyaretimiz sonrasında yolumuzun üzerindeki Şehitler Anıtı'nı ziyaret ediyor ve  Kars’ a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Kars’ a ulaştığımızda ilk olarak şehir turumuza başlıyoruz. Kars merkez de geniş sokakları, planlı yerleşimi, Ruslardan kalan binaları, kentin tarihi yapılarını panoramik olarak görme imkânı bulacağız. Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi, Tren Garı, Taş Köprü, 12 havariler kilisesi, Kars Müzesi göreceğimiz yerler arasında, gezimiz sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. ARİFOĞLU AİRPORT OTEL

  5. Gün: DOĞU BAYAZIT – AĞRI - İSHAK PAŞA SARAYI – MURADİYE ŞELALESİ – VAN ( 380 KM )

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp, 5137 m yüksekliği ile ülkemizin en büyük dağı olan Kutsal Ağrı Dağı’nın (5165 m) büyüleyici etkisi altına giriyoruz ve manzalar eşliğinde Doğubayazıt’a varıyoruz. Çıldır Oğullarından II. İshak Paşa ile Çolak Abdi Paşa tarafından 1685'te yaptırılan, 1784'te son şekli verilen Osmanlı İmparatorluğu'nun Lale Devrindeki son büyük anıt yapısı İshak Paşa Sarayı’nı geziyoruz. Dana sonra turumuza Tendürek Dağı Geçidi'nden geçerken katılaşmış lavları, Çaldıran Ovası'ndan geçerken 1514 yılında Yavuz Sultan Selim ile Safevi hükümdarı Şah İsmail arasındaki büyük savaşın geçtiği alanları göreceğiz. Keyifle geçen yolculuğumuzun ardından büyüleneceğiniz bir manzarya sahip Van’ ın ilçeyle aynı adı taşıyan Muradiye Şelalesi ve Şeytan Köprüsü oluyor. Burada alacağımız serbest zaman ve fotoğraf molamız sonrası, Van’ da Tuşba Kalesi’ni ( Van Kalesi ) ziyaret ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdeVAN GRAND OTEL

  6. Gün: AKDAMAR ADASI - TATVAN – SELÇUKLU MEZARLIĞI – ELAZIĞ ( 600 KM )

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp, Gevaş’a ulaşıyoruz. Van Gölü‘nün hüzünlü hikayesini sularına yansıtan tekne turu ile Akadamar Adası‘na geçiyoruz. Van’ın sınırları içerisinde kalan Akdamar Adası ve ada üzerinde yer alan Surp Haç Kilisesi Türkiye’nin görülmesi gereken yerlerinin başında geliyor. Ada gezimizin ardından, Dünyanın en büyük Türk İslam mezarlığı olarak bilinen Selçuklu Mezarlığı ve Tarihi eserleri ziyaret ediyoruz. Daha sonra keyifli geçecek yolculuğumuzda Muhteşem Anadolu manzaralarıyla Tatvan – Muş – Bingöl üzerinden Elâzığ’ a ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde. Maraton Otel

  7. Gün: ELAZIĞ - HARPUT KALESİ - MALATYA - DARENDE - KAYSERİ ( 485 KM )

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp, Urartular döneminden MÖ. 8. YY’dan kalma  Harput kalesini gördükten sonra şehir manzarasını en güzel şekilde görebileceğimiz bir noktada yapılmış ve İtalya’daki Pisa kulesinden çok daha eğri bir biçimde yüzyıllardır ayakta duran Harput ulu camiini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Malatya’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde bulunan Battal gazi türbesi, Malatya Ulu camii, Mustafapaşa Kervansarayı gezilerimiz ardından Kayseri’ ye ulaşıyoruz. Burada Görkemli yapılarından olan Hunat Hatun Külliyesi‘ni gezip, Kurtuluş Savaşı sırasında Kuvayi Milliye Binası olarak kullanılan Saat Kulesi’ni ve Kayseri Kalesi’nin görülmesinin ardından Kayserinin meşhur çarşısı olan Pastırmacılar Çarşısında alışveriş için serbest zaman kullandıktan sonra otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama Otelimizde.

  8. Gün: KAYSERİ – GÖREME - KAPADOKYA - İZMİR ( 950 )

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp,  Kapadokya’ ya yolculuğumuza başlıyoruz. Bölgeye ulaştığımızda Kapadokya'nın en güzel yerlerinden Göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Kaya kiliseleri (Elmalı, Yılanlı, Barbara Kiliseleri), yemekhane, mutfak, kiler ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise müzede göreceğimiz yerler arasında olacak. . Yörede üretilen şaraplarının tanıtıldığı şarap mahzenlerini gezip Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı buluyoruz. Uçhisar Kalesi’ ni panoramik görüp fotoğraflıyoruz. Peri bacalarının en güzel fotoğraflandığı yerlerden olan Paşabağları’nda  vereceğimiz molamızın ardından çanak çömlek atölyesinde çömlekçilik hakkında bilgi alma ve alışveriş yapma fırsatı buluyor ve gezimizi  tamamlayıp İzmir’ e doğru hareket ediyoruz, yoldaki gerekli molaların ardından uygun saatlerde İzmir’de oluyoruz. Bir sonraki GEZENTİ TURİZM organizasyonunda buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz. 

Ek Bilgiler

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezenti Turizm, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezenti Turizm’ın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezenti Turizm web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

İptal Şartları

Yorumlar

Munzur' lu Doğu Anadolu Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

 • Konaklama
  Yarım Pansiyon
 • Gezilecek Yerler
  Kapadokya, Munzur, Malatya, Elazığ, Tunceli, Darende, Akdamar Adası, Van, Muradiye Şelalesi, İshak Paşa Sarayı, Doğu Beyazıt, Kars, Ani Harebeleri
 • Kalkış
  *18:00 Mavibahçe Mavi Bahçe Önü *18:10 Bostanlı İskele *18:15 Karşıyaka Anıt Önü *18:40 Üçkuyular Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü *19:00 Hatay Üçyol Otobüs Ofisleri Önü *19:15 Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi önü
 • Telefon
  0232 445 88 88

Ziyaret Edilecek Yerler

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • 6 Gece Otel Konaklama (4*, 5* Hotel Konaklamaları )
  • 6 Sabah Kahvaltısı - 6 Akşam Yemeği
  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
  • Çevre Gezileri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Tüm Öğlen Yemekleri ve ilk gün sabah kahvaltısı
  • Extra belirtilen organizasyonlar
  • Tüm Yemeklerde alınan İçecekler
  • Otellerdeki yapılan ekstra harcamalar
  • Dolmuş ve Tekne ücretleri
  • Milli Park Girişleri Müze ve Ören yeri girişleri

  Yardımcı Olalım

  Benzer Turlar

  © 2023 Gezentim.com kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.

  Whatsapp