Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün

6.749,00 ₺
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün
 • İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün

İSTANBUL KÜLTÜR TURU 

2 GECE KONAKLAMA 3 GÜN 3 GECE

İSTANBUL TURU AYRICALIKLARIMIZ

5* Yarım Pansiyon Otel Konaklaması

Tecrübeli ve Profesyonel Bölge Rehberleri

Dolu Dolu Bir İstanbul Programı

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  29.08.2024 - 01.09.2024Müsait6.749,00 ₺8.499,00 ₺6.749,00 ₺0 - 4 Yaş Ücretsiz
  5 - 11 Yaş 5.249,00 ₺
  0 - 4 Yaş Ücretsiz
  5 - 11 Yaş 5.249,00 ₺
  Taksitler »
  10.11.2024 - 13.11.2024Müsait6.749,00 ₺8.499,00 ₺6.749,00 ₺0 - 4 Yaş Ücretsiz
  5 - 11 Yaş 5.249,00 ₺
  0 - 4 Yaş Ücretsiz
  5 - 11 Yaş 5.249,00 ₺
  Taksitler »
Kalkış Yerleri:
 • Bornova Ege Üniversitesi Hastane Önü (Kültür Büfe Önü) (00:00)
 • Manisa Eski Garaj Önü (00:45)
 • Mavişehir Mavi Bahçe Önü (22:30)
 • Bostanlı İskele (22:40)
 • Karşıyaka Anıt (22:45)
 • Bayraklı Üstgeçit (22:50)
 • Fahrettin Altay Pamukkale Yazıhane Önü (23:15)
 • Hatay Üçyol Kamilkoç Önü (23:45)
 • Şirinyer Eroğlu iş Merkezi (23:45)
Tur Hareket Tarihleri:
29 Ağustos • 10 Kasım
  1. Gün: İZMİR HAREKET – BURSA – İZMİT – AĞVA – ŞİLE - ÇAMLICA TEPESİ

  İstanbul Turu tatiline hazırmısınız? Belirlediğimiz hareket duraklarımızdan belirlenen saatlerde değerli misafirlerimizi aldıktan sonra, Profosyonel Rehberimiz ve tecrübeli kaptanlarımız ile İstanbu turu için yolculuğumuza başlıyoruz. Manisa, Akhisar, Balıkesir ve Bursa üzerinden turumuza dahil olmak isteyen konuklarımızı alarak vereceğimiz gerekli molaların ardından sabah saatlerinde ilk ziyaret noktamız olan Ağva'ya ulaşıyoruz. Burada alacağımız sabah kahvaltımız ( eksrta ) ardından yemşeyeşil doğasıyla hayran bırakan, Göksu ve Yeşilçay nehirlerinin kattığı güzelliklerle Karadeniz'in yamacında olan ilçeyi rehberimiz ile birlikte geziyoruz. Anlatımlarımızı dinledikten sonra dileyen misafirlerimiz Göksu nehrinde tekne turuna katılabilirler( Ekstra ). Gezimiz sonrası İstanbul turu' muz Şile' ye doğru devam doğanın bize sunduğu görsellikler içerisinden devam ediyor. Şile' de Tarihi Şile Fenerini fotoğrafladıktan sonra Liman mevkiini görüp serbest zamanda öğle yemeği molamızı alıyoruz. İstanbul turu metropol şehrimizie doğru devam ediyor. İstanbul manzarasına hazırmısınız Çamlıca Tepesi' den İstanbu' u panoramik olarak seyrediyoruz eşsiz boğaz manzarası bizleri hayran bırakıyor. Artık şehre girme zamanı geldi Anadolu yakasından Avrupa' ya Boğaziçi köprüsünden geçiyor ve İstanbul turu' muzun son durağı olan Panorama 1453 müzesini geziyoruz. Gezimizi tamamldıkdan sonra konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde Mahmutbey Mayi Otel.

  2. Gün: İSTANBUL TURU - TARİHİ YARIMADA - BOĞAZ TURU - TAKSİM

  İstanbul turu dolu dolu bir günle devam ediyor! Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. Gün boyu yürüyüş  olacağı için rahat kıyafet ve ayakkabılar tercih etmenizi öneririz. İlk olarak Tarihi Yarımada ile programımız başlıyor rehberimizin anlatımları ile tarihe doyacığımız gezimizde, Sultanahmet Camii, Hipodrom, Topkapı Sarayı ( Bab-ı Hümayun, Ayairini, Babüsselam, Saltanat Arabaları, Divan-ı Humayun ve Adalet Kulesi, Hazine, Arz odası, III. ahmet Kütüphanesi, Kutsal emanetler dairesi, Topkapı hazineleri Kameriye ve has bahçe gibi bölümleri görme şansımız olacak. Daha sonra büyüklüğü, ihtişamı, mimarisi bakımızdan unik uygulama olarak bilinen Ayasofya Camii' ni geziyoruz. Son olarak  Yerabatan sarnıcını  ziyaret edip rehberimizle birlikte Eminönü' ne doğru yürüyüş ile tarih kokan sokaklardan geçerek ilerliyoruz. İstanbul Turu boğaz sefası ile devam ediyor. Şehri denizden görmeye hazırmısınız, Eminönünden Boğaz turumuz için bize özel teknemize biniyoruz turumuz esnasında Ortaköy, Beşiktaş, Emirgan, Boğaz Köprüsü, Yeniköy, Kuleli Askeri Lisesi ( Mekteb-i Fünun-i idadiye ), Arnavutköy' görme şansımız olacak. Boğaz turunda yorgunluğumuzu atıp şehrin ahengini gözlemledikten sonra İstanbul Turu' muzda günün sonun son durağı Taksim oluyor. Burada Meşhur İstklal caddesinde gezip Galata kulesini fotoğraflama şansımız olacak, alacağımız serbest zaman sonrası otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Mahmutbey Mayi Otel.

  3. Gün: PİER LOTİ – DOLMAHÇE - BÜYÜK ADA – İZMİR

  İstanbul turu artık bitiyor. Son günümüzde otelimizde biraz erken ayrılıyoruz alacağımız sabah kahvaltımızın ardından sabah çaylarımızı Haliç manzarasına karşı içmek için Pierre Loti tepesine gidiyoruz. Teleferikle yapacağımız ( Ekstra ) kısa bir yolculukla  Pierre loti tepesine ulaşıyoruz manzarayı fotoğraflayıp çay ve kahvelerimizi içerken ruhumuz dinleniyor. Daha sonra Ata' mızın son yıllarını yaşadığı ve aramızdan ayrıldığı Dolmabahçe Sarayı' na geçiyoruz. Burada müze kartımızla Haremlik bölümünü geziyoruz dileyen misafirlerimiz eksrta bi üsret ödeyerek Selamlık bölümünüde gezebilirler rehberimiz tüm misafirlerimize gezi boyunca eşlik edecektir. Atamızın hatıraları eşliğininde duygulu anlar bizleri bekliyor, hem gururlanıp hem duygulandığımız ziyaretimiz sonrası İstanbul turu artık son gezi noktamıza doğru geçiyoruz. Kabataş iskeleden Tarifeli feribotlarla Büyükada ( Ekstra ) yolculuğumuz başlıyor yolculuğumuzda Heybeli adayı panoramik olarak görüp Büyükada' ada feribottan iniyoruz, rehberimizden anlatıp dinledikten sonra serbest zamanımız olacak dönüş için saatimizi öğrendikten sonra iskelede buluşup Bostancı feribotu ile karşıya geçip aracımızla buluşuyoruz. Artık güzel anıları arkamızda bırakıp geliş güzergahımız olan Bursa, Balıkesir, Manisa üzerinden İzmir' e ulaşıp İstanbul Turu' muzu tamamlıyoruz. Bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ek Bilgiler

İSTANBUL HAKKINDA KISACA BİLGİ 

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık, iktisadi ve kültürel açıdan en önemli şehri. İktisadi büyüklük açıdan dünyada 34., nüfus açısından belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa’da birinci sırada gelir. İstanbul Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur. İstanbul kıtalararası bir şehir olup, Avrupa’daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu Yakası denir. Tarihte ilk olarak üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç’in sardığı bir yarım ada üzerinde kurulan İstanbul’un batıdaki sınırını İstanbul Surları oluşturmaktaydı. Gelişme ve büyüme sürecinde surların her seferinde daha batıya ilerletilerek inşa edilmesiyle 4 defa genişletilen şehrin  39 ilçesi vardır. Sınırları içerisinde ise büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediye bulunmaktadır.
Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, M.S. 330 – 395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395 – 1204 ile 1261 – 1453 yılları arasında Doğu Roma İmparatorluğu, 1204 – 1261 arasında Latin İmparatorluğu ve son olarak 1453 – 1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yaptı. Ayrıca, hilafetin Osmanlı Devleti’ne geçtiği 1517’den, kaldırıldığı 1924’e kadar, İstanbul İslamiyet’in de merkezi oldu.

İSTANBUL İLİ
Türkiye’nin nüfus bakımından en yoğun şehridir ve Ticaret hayatının kalbi burada atar. Birçok şirketin yönetim merkezlerinin olduğu finans merkezi konumundadır. Tarihin her döneminde önemini korumuş ve İmparatorluklara başkentlik yapmış önemli bir kültür merkezidir.

İSTANBUL’DA ÖNE ÇIKAN GEZİ BÖLGELERİ

Sultanahmet, Eminönü, Taksim, Beyoğlu, Karaköy, Ortaköy, Fatih, Eyüp, Fener, Balat, Üsküdar, Çamlıca, İstanbul Boğazı, Adalar, Saraylar, Müzeler, İstanbul’da en önemli gezi alanlarıdır.

İptal Şartları

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezenti Turizm, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezenti Turizm’ın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezenti Turizm web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

Yorumlar

5 Mükemmel
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
LarryPluctDA
PBN sites We shall generate a structure of privately-owned blog network sites! Merits of our PBN network: We perform everything so Google DOES NOT understand THAT THIS IS A PBN network!!! 1- We obtain web domains from different registrars 2- The primary site is hosted on a virtual private server (VPS is high-speed hosting) 3- The remaining sites are on various hostings 4- We attribute a unique Google account to each site with confirmation in Search Console. 5- We make websites on WordPress, we do not use plugins with assistance from which Trojans penetrate and through which pages on your websites are generated. 6- We refrain from repeat templates and use only individual text and pictures We don't work with website design; the client, if wanted, can then edit the websites to suit his wishes
20.04.2024
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?

İstanbul Kültür Turu 3 Gece 3 Gün HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


5 Mükemmel
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
LarryPluctDA
PBN sites We shall generate a structure of privately-owned blog network sites! Merits of our PBN network: We perform everything so Google DOES NOT understand THAT THIS IS A PBN network!!! 1- We obtain web domains from different registrars 2- The primary site is hosted on a virtual private server (VPS is high-speed hosting) 3- The remaining sites are on various hostings 4- We attribute a unique Google account to each site with confirmation in Search Console. 5- We make websites on WordPress, we do not use plugins with assistance from which Trojans penetrate and through which pages on your websites are generated. 6- We refrain from repeat templates and use only individual text and pictures We don't work with website design; the client, if wanted, can then edit the websites to suit his wishes
20.04.2024
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?

Tur Bilgileri

 • Konaklama
  Mahmutbey Mayi Otel / Yarım Pansiyon
 • Gezilecek Yerler
  Sultanahmet, Eminönü, Pier Loti, Dolmabahçe, Topkapı, Ayasofya, Adalar, Çamlıca Tepesi, Boğaz Turu, İstanbul Turları, Boğaz turu, Adalar Turu
 • Kalkış
  23:30 Mavişehir Mavi Bahçe Önü > 23:45 Bostanlı İskele > 23:50 Karşıyaka Anıt > 23:55 Bayraklı Üsgeçit > 23:30 Üç Kuyular Zıraat bankası Önü > 23:45 Hatay Üçyol > 23:50 Lozan Atatürk Lisesi > 23:59 Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi Önü
 • Telefon
  0232 445 88 88

Ziyaret Edilecek Yerler

 • Dolmabahçe Sarayı

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 2 Gece Y.P Lüks Otel Konaklama
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • Seyahat Sigortası
 • Otobüs içi İkramları
 • 2 Sabah kahvaltısı – 2 Akşam Yemeği
 • Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğlen Yemekleri – Yol güzergahında alınan yemekler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Boğaz Turu – Adalar vapuru
 • Giderken Yolda Alınacak Sabah Kahvaltısı 
 • Piere Loti  Çıkış Ücreti 

Yardımcı Olalım

Benzer Turlar

© 2023 Gezentim.com kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.

Whatsapp