Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece

6.999,00 ₺
 • Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece
 • Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece
 • Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece
 • Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece
 • Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece
 • Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece
 • Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece
 • Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece
 • Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece
 • Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece
 • Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece
 • Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece
 • Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece

BATI KARADENİZ TURU ( 3 Gün 3 Gece )

Horma Kanyonu ve Ilıca Şelalesi Ayrıcalığı Sizi Büyüleyecek!
Amasra ve Safranbolu Sizi Sizi Hayran Bırakacak!

Amasra, Safranbolu, Abant Gölü, Gölcük Gölü, Yedigöller Bölgesi, Maşukiye, Ormanya, Hobbit Evleri, Sapanca

Zipline, Salıncak, Uçan Bisiklet, Atv gibi eğlence dolu aktiviteler sizleri bu turumuzda bekliyor
 

Gün kaybı olmadan dolu dolu 3 tam gün gezi imkanı!!!

 

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  24.10.2024 - 27.10.2024Müsait6.999,00 ₺8.000,00 ₺6.999,00 ₺0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 11 Yaş 5.249,00 ₺
  0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 11 Yaş 5.249,00 ₺
  Taksitler »
  10.11.2024 - 13.11.2024Müsait6.999,00 ₺8.000,00 ₺6.999,00 ₺0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 11 Yaş 5.249,00 ₺
  0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 11 Yaş 5.249,00 ₺
  Taksitler »
  14.11.2024 - 17.11.2024Müsait6.999,00 ₺8.000,00 ₺6.999,00 ₺0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 11 Yaş 5.249,00 ₺
  0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 11 Yaş 5.249,00 ₺
  Taksitler »
Kalkış Yerleri:
 • Mavişehir Mavi Bahçe Önü (19:00)
 • Bostanlı İskele (19:15)
 • Karşıyaka Anıt (19:20)
 • Bayraklı Üstgeçit (19:30)
 • Fahrettin Altay Pamukkale Yazıhane Önü (20:00)
 • Lozan Atatürk Lisesi (20:20)
 • Hatay Üçyol Kamilkoç Önü (20:30)
 • Bornova Ege Üniversitesi Hastane Önü (Kültür Büfe Önü) (21:00)
 • Manisa Eski Garaj Önü (21:45)
Tur Hareket Tarihleri:
24 Ekim • 10, 14 Kasım
  1. Gün: İZMİR – GECE YOLCULUĞU

  Belirlediğimiz hareket noktalarımızdan değerli misafirlerimizi aldıktan sonra, rehberimiz eşliğinde keyifle geçecek turumuz için yolculuğumuza başlıyoruz. Balıkesir, Bursa, üzerinden yolda vereceğimiz gerekli molalarla birlikte sabah saatlerinde kahvaltı için otobanda tesiste molamızı veriyoruz.

   
  2. Gün: DEVREK – AMASRA – SAFRANBOLU – KASTAMONU

  Sabah kahvaltımızın (ekstra) ardından turumuza devam ediyoruz  Devrek, Mengen ve Bartın yolu ile Amasra’ya ulaşmadan birkaç kilometre önce Amasra’yı yüksek bir yerden gören ve Fatih Sultan Mehmet’in Amasra’yı ilk gördüğü ve Lalasına “Lala Lala Çeşm-i Cihan bu mu ola” dediği Bakacak tepesinde  fotoğraf molası veriyoruz. Manzaraya karşı çaylarımızı yudumladıktan sonra Amasra liman mevkii ne iniyoruz, burada aracımızdan ayrılıp yürüyüşümüze başlıyoruz. İlk olarak genç yaşta trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu adına yapılan heykeli görüp gezimize Sorma Gir kalesi ile devam ediyoruz,  Ağlayan Ağaçta çay molamız sonrası Çekmeciler çarşısında yöreye özgü ahşap ve benzeri hediyeliklerin satıldığı Çekiciler çarşısında alış veriş sonrası, Amasra’ yla özdeşleşmiş olan salata ve balıktan oluşan öğle yemeğimizi aldıktan sonra otobüsümüzle buluşup Safranbolu’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz sevgi yolu olarak adlandırılan manzalarlar eşliğinde sürüyor. Safranbolu’daki gezimize Hıdırlık tepesinden Safranbolu’yu yüksekten gören bir yerle başlıyoruz sonrasında Cinci Han, Cinci Hamam, Kaymakamlar Konağı, Köprülü camii, Arasta çarşısı ve diğer çarşılarını gezip Lokum alışverişimizi yaptıktan sonra Tokatlı Kanyonu üzerinde yerden 80 metre yükseklikte ve 11 metre genişliğinde yapılan CAM SEYİR TERASI (Kristal Teras) görmeye gidiyoruz. Gezimiz sonrası  KASTAMONU’ ya hareket ediyoruz.  Akşam Yemeği ve Konaklama otelimizde.

  Simre Inn Hotel Safranbolu

   
   
  3. Gün: KASTAMONU – HORMA KANYONU – ILICA ŞELALESİ – ABANT - DÜZCE

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otobüsümüze yerleşerek Küre milli parkında dünyanın en büyük ve görkemli kanyonu olan HORMA KANYONUNA gidiyoruz. Eşsiz güzellikteki Kanyonda yürüyüşümüzü yaparken adeta büyüleneceksiniz, Yürüyüş ve fotoğraf molasının ardından parkurumuzun sonunda batı karadenizin incisi olan PINARBAŞI ILICA şelalesine ulaşıyoruz. Gezimiz sonrası aracımızla buluşup Bolu’ ya doğru yola çıkıyoruz. Günümüzü muhteşem bir görselle sonlandırmak için durağımız bir doğa harikası olan ABANT GÖLÜ oluyor. Panoramik olarak göl etrafındaki gezimizi yaparken meşe, köknar, dişbudak, çam, kavak, kayın ve gürgen ağaçlarını, dağ çiçeklerini görüp arasında dolaşırken huzur bulacağınız ve bol bol oksijen soluyacağınız, her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜnde, muhteşem doğa manzaraları’nı fotoğraflarımıza ekleyip, Düzce' ye otelimize dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. SAKARYA HİLTON OTEL

   
  4. Gün: YEDİGÖLLER – MAŞUKİYE – ORMANYA - İZMİR

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otobüsümüze yerleşerek Bolu’ya ulaşıyoruz. Burada bizi bekleyen dolmuşlarımızla güzel bir doğa içi yolculuğumuza başlıyoruz. Yedigöller Milli Parkına ulaştığımızda gezimize, SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL’ü görerek, muhteşem bir doğa ile baş başa kalacağımız Yedigöller’de, yürüyüşler yapıyoruz. Gökkuşağı renklerini andıran rengarenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, keyifli saatler geçiriyoruz. Yedigöller’de manzara tepesinden fotoğraf çekme imkanı buluyoruz. Öğlen yemeğmizi Yedigöller de yapılan piknik olarak aldıktan sonra dolmuşlarımızla Bolu’ya dönüyoruz. Aracımızla buluşup Kocaeli- KARTEPE’nin eteklerinde bulunan, tertemiz ve bol oksijenli havası, doğa harikası  MAŞUKİYEye ulaşıyoruz. Karadenizin zengin bitki örtüsü ile her geleni kendisine aşık eden Maşukiye’nin doğal güzellikleri arasında keyifli vakitler geçirip eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na  doğru aracımızla hareket ediyoruz. Doğanın içerisinde yaklaşık 4 bin dönümlük alana sahip olan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya`nın üçüncü, Avrupa`nın en büyük doğal yaşam parkıdır. Bu parkta Yüzüklerin Efendisi filmlerinden esinlenerek yapılan Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı gezip bir anlığına kendimizi bir hikayenin içerisinde hissediyoruz bu fantastik görüntüleri fotoğraflayıp,ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKINDAN ayrılıp, İzmit, Yalova, Balıkesir, üzerinden gece saatlerinde İzmir’de oluyoruz ve bir başka GEZENTİ TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere sizlerden ayrılıyoruz.

  DOLMUŞ : Bu günde Bolu merkezden bineceğimiz yöreye uygun gezi güzergahında kullanacağımız dolmuşlar vardır. 

   

   

Ek Bilgiler

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezenti Turizm, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezenti Turizm’ın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezenti Turizm web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

İptal Şartları

Yorumlar

Batı Karadeniz Turu 3 Gün 3 Gece HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

 • Konaklama
  Yarım Pansiyon
 • Gezilecek Yerler
  Amasra, Safranbolu, Horma Kanyonu, Ilıca Şelasi, Abant, Yedigöller, Maşukiye, Ormanya, Hobbit Evleri
 • Kalkış
  19:00 Mavişehir Mavi Bahçe Önü 19:15 Bostanlı İskele 19:20 Karşıyaka Anıt 19:30 Bayraklı Üstgeçit 20:00 Fahrettin Altay 20:30 Hatay Üçyol 21:00 Bornova Ege Üniversite Hastanesi 21:45 Manisa Eski garaj Önü
 • Telefon
  0232 445 88 88

Ziyaret Edilecek Yerler

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  •  Lüks otobüslerle ulaşım, ikramlar
  •  2 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması
  •  Otellerde alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
  •  Profesyonel Rehberlik hizmetleri
  •  Seyehat ve Sağlık Sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  •  Otellerde alınan ekstra yiyecek ve içecekler
  •  Öğle yemekleri
  •  Yolda alınan ekstra yiyecek ve içecekler
  •  Müze, ören yeri, milli park giriş ücretleri
  •  Dolmuş ücretleri

  Yardımcı Olalım

  Benzer Turlar

  © 2023 Gezentim.com kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.

  Whatsapp